WYSTAWY
EXHIBITIONS
-> JACEK JAROSZ
Jacek JaroszGaleria Sztuki RYNEK 7 w Andrychowie zaprasza na pierwszą w 2011 roku wystawę "Malarstwo intuicyjne Jacka Jarosza". Wybraliśmy wyjątkowego artystę, który zaprezentuje swoje nietuzinkowe prace malarskie.Jacek Jarosz artysta, pochodzący z Wadowic. Niedawno zadebiutował w Wadowickiej Bibliotece Publicznej wystawą indywidualną. Na wystawie Wadowickiego Środowiska Artystycznego w WCK, wywarł na nas pozytywne wrażenie i został zaproszony przez nasza galerię do wystawienia swoich prac.

Na wystawie eksponowany będzie cykl olejnych portretów malowanych na tekturze. Bohaterami są gwiazdy amerykańskiego kina i polityki oraz postacie z historii nie tak odległej, tacy jak Adolf Hitler, Józef Stalin czy Vladimir Lenin. Obrazy charakteryzuje ciekawe podejście do tematu portretów. Autor częściowo odwołuje się do techniki malowania ikon, co można zauważyć najdobitniej w portrecie Stalina czy Hitlera. Na wystawie prezentowane będą również obrazy większego formatu z cyklu społecznego, które szczególnie polecamy. Dotyczą one takich wydarzeń jak zatopienie Titanica, katastrofa smoleńska, egzekucja Saddama Husajna czy uwięzienie chilijskich górników w kopalni.

 Gorąco zapraszamy do galerii na wernisaż 5 marca 2011, o godzinie 18:00.

Zobacz obrazy autorstwa Jacka Jarosza TUTAJ >> Wadowice24.pl o wystawie >>

Gazeta krakowska o wystawie >>

 andrychow.pl o wystawie >>

onet.pl o wystawie >>

WADOWICEonline o wystawie >>

 

Galeria Składa wielkie podziękowania  partnerom oraz wszystkim tym, którzy wperają nasze działania nie tylko przy okazji wernisaży!!


Partnerzy:

* Szkółka Krzewów Ozdobnych - Eryk Stus
* Przedsiebiorstwo "BACO" Ksiegarnie w Andrychowie
* Kwiaty, upominki, oprawa dekoratorska imprez - Urszula Kucharska
* Ksero Grafix - Paweł Buldończyk
* Grafix -Dekor - Wioletta Buldończyk
* Drukarnia SCALbis - Tomice
* Ośrodek Szkolenia Kierowców EFEKT, Taduesz Kierczak
* Kurs na kurs
* andrychow.org
andrychow.pl
* Nowiny Andrychowskie
* ESENSJA
* MamNewsa.pl
* Miasto Andrychów
* INDEPENDENT
* Wadowice24.pl
* Gazeta Krakowska
* WADOWICEonline

 

PRACE:
fotoreportaż
fotoreportaż
<< POWRÓT